Op 6 juni aanstaande vindt een bijzonder moment plaats: de officiële ondertekening van de samenwerkingsovereenkomst tussen Eigen Kweek en de Gemeente Land van Cuijk in onze eigen kerk van Langenboom. Dit markeert de start van een groot gezamenlijk project waar velen van ons naar uit hebben gekeken!

Tijdens deze bijeenkomst wordt alles officieel: het complete dorpsplan, de planning van ontwerp en bouw, de bouwpartners, de regels en de financiën. Een mooi en formeel moment waarop Langenboom officieel de handtekening zet onder onze grote sociale en sportieve droom waarvoor we samen keihard hebben gewerkt.

Het bestuur van de Langenboomse Vereniging is bij dit bijzondere moment aanwezig. Zij gaan de komende twee jaar nauw samenwerken met Eigen Kweek om in 2026 het perfecte eindplaatje van kerk en sportpark aan onze verenigingen op te leveren. Ook onze Dorpsraad is als officiële dorpsvertegenwoordiging uitgenodigd en hebben hun aanwezigheid toegezegd.

Weer een belangrijke stap voor ons dorp!