Antoon van der Horst is genomineerd voor de Ondernemersprijs 2023 Land van Cuijk & Noord-Limburg.

Met zijn bedrijf, Van der Horst aannemers, is Antoon één van de bouwers van ons Dorpsplan. Al vijf jaar lang zetten hij en zijn bedrijf zich kosteloos in ter ondersteuning van ons dorpsplan. Zijn advies over de bouw van de nieuwe sporthal en het sociale dorpshart in de kerk is voor ons van grote waarde. Wij zijn hen dan ook zeer dankbaar voor hun inzet.

Antoon is genomineerd vanwege zijn inspanningen om de leefbaarheid in de dorpen van de regio te behouden. Bovendien is hij actief betrokken bij verschillende regionale scholingsinitiatieven, waaronder TechnoPromo en Sterk Techniek Onderwijs, om jongeren te enthousiasmeren voor een carrière in de techniek.

Vind jij ook dat Antoon de Ondernemersprijs verdient? Dan kun je op hem stemmen. Klik op de onderstaande link om je stem uit te brengen. P.S. Vergeet niet om jouw stem via e-mail te bevestigen.

https://www.deondernemersprijs.nl/ondernemersprijs-2023/breng-nu-je-stem-uit/